Yönetim Kurulu Mesajı

Değerli İzmirliler,

Attığımız her adımda, planladığımız her projede, her şeyden önce tek bir sorunun yanıtına odaklanıyoruz:

Acaba İzmir’e katkımız ne olabilir?

İlk adımı, İzmir’in gücünü ve ışıltısını onu seven ve ona bağlı insanından alan, 8500 yıllık tarihiyle şehrin merkezinde yaptığımız Fors İzmir projemiz ile atıyoruz.

İzmir'imize büyük katkılar sağlayacak olan Fors İzmir projemizi, “İzmir’de Öncü”, “İzmir’de Özgün” kavramlarıyla tanımlıyoruz. İzmir için oluşturulan özgün bir iş modeli ve doğru stratejilerle yatırım değeri yüksek ve İzmir için eskimeyen, zamansız projelere imza atacağız.

Ailelerin yeniden şehrin merkezine döneceği “Aile Rezidansı” kavramı ile tanımladığımız, mimari ilhamını Ege’den ve komşuluk değerinden alan Fors İzmir projesini hayata geçirmeye başladık. Bölgemizde yapılan stüdyo daireler ve küçük alanlar odaklı rezidanslar yerine, aile yaşamı için düşünülmüş projemizde 3+1 daireler, 4,5+1 daireler ve penthouse’lara yer verdik.

Amacımız, rezidans konforunun, şehrin en merkezi yerinin sahip olduğu lokasyon avantajından faydalanarak ailelerin huzurla yaşaması ve eski günlerdeki gibi aile yaşamının merkezi olmasıdır. Hedefimiz, yarattığımız katma değeri İzmir’de tutmak ve sektörümüze yön vermeye devam ederek yepyeni başarılara imza atmaktır. Ve en önemlisi Türkiyemiz için, çocuklarımız için çalışmaya, üretmeye devam etmek… Bu düşüncelerle bizlere güç ve cesaret veren tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Sevgi ve saygılarımızla

Güçsan Yapı A.Ş. Yönetim Kuruluwww.gucsanyapi.com.tr

İletişim Formu

Adres


Satış Ofisi
Halkapınar Mahallesi
1203/11 Sk. No: 5-7
Çarşı Kule 186-187 Konak/İzmir